• 08:30 - 18:30 Çalışma Saatlerimiz
  • +90 (262) 335 41 44 info@efedk.com

KURUMSAL

ANA SAYFAKURUMSAL

Hakkımızda

EFE DK İthalat İhracat Otomotiv Sanayi Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında Kocaeli’nde kurulmuştur. Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2007 yılında faaliyet alanını genişleterek ‘Kesici Takımlar ve Teknik Hırdavat’ sektörüne girmiştir.
Avrupa kalitesini Türkiye’ye sunan firmamız yer yıl bünyesine yeni markalar katarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Firmamız Kesici Takımlar ve Teknik Hırdavat sektöründe geniş ithalat ve pazarlama ağına sahip bulunmaktadır.
Farklı ihtiyaçları karşılayabilecek çok sayıdaki ürün çeşidiyle değerli iş ortaklarımıza, kaliteli ürünleri uygun fiyata sunması ve müşterilerine sunduğu teknik bilgi desteği ile çok amaçlı hizmet vermektedir.
Endüstriyel kesici grupları için yüksek performanslı ürünler olarak , Karbür ve HSS grubunda; Matkaplar, Havşalar ,Raybalar, Parmak Frezeler, Kalıpçı Frezeler, El ve Makine Kılavuzları, Paftalar , Yapı Market için: SDS Matkaplar, Beton, Çelik, Metal, Cam, Ahşap Matkaplar, Kademeli Matkaplar, ayrıca, Manyetik Delme Makineleri, Manyetik Matkap Uçları, Bits Uçları, Testereler, Eğeler, Pançlar, El Aletleri Avrupa kalitesindeki ürünlerimizden bazılarıdır.
Firmamız Kesici Takımlar ve Teknik Hırdavat sektörüne menşei Avrupa olan EFEDK markalı ürünlerini de Türkiye pazarına kazandırmıştır.
“Kesici Takımlarda Çözüm Ortağınız” sloganı ile hizmet veren firmamızın amacı, değerli iş ortaklarımıza kaliteli ürün, uygun fiyat, yeni teknoloji üçlüsünü bir araya getirerek en iyi hizmeti sunmaktır.

1

Maykestag

Üretimi Avusturya'da gerçekleştirilen; endüstriyel kesici grupları için yüksek performanslı ürünler olan Karbür ve HSS grubunda matkaplar, havşalar, raybalar, frezeler, kılavuzlar, özel kılavuzlar ve paftalar yer almaktadır.

Alpen

Üretimi Avusturya'da gerçekleştirilen; yapı market grubu olarak SDS matkaplar, beton matkaplar, çelik matkaplar,metal matkaplar, cam ve fayans matkaplar, ahşap matkapları, kademeli matkaplar ve özel matkaplar bulunmaktadır.

FE Powertools

Üretimi Almanya'da gerçekleştirilen Manyetik delme makineleri ve manyetik matkap uçları (HSS, TCT) bulunmaktadır.

Bohcraft

Kesici takımlarda yüksek standart kalitesinde ve en iyi fiyat performansı ile hava çeliği grubunda faaliyet gösteren firmanın ürün yelpazesinde Matkaplar (beton-metal-ağaç), havşalar, kılavuzlar, paftalar, delik testereler, bi-metal pançlar, bits uçlar bulunmaktadır.

PEDDINGHAUS

Almanya menşei olan el aletleri grubumuzda balyozlar (ultratec , karbotec ) , çekiçler (çilingir çekiçleri , yumuşak çekiçler , kaynak çekiçler, marangoz çekiçler, kalaycı çekiçler , araç tamir çekiçleri ), keskiler (çapraz keskiler, yassı keskiler , taş keskiler ) , eğeler bulunmaktadır.

SCHRÖDER

Firmamızdaki ürün gruplarında Almanya menşei olan bits uçlar, tutucular, adaptörler bulunmaktadır.

(c) 2017 EFE DK | Tüm Haklar Saklıdır.

EFEDK